ANASAYFA HAKKIMIZDA REFERANSLARIMIZ KULLANIM ALANLARI TANITIM İLETİŞİM SİPARİŞ FORMU

  UYGULAMALAR

 ATATÜRK KÖŞELERİ
 ŞEHİTLİK ANIT ABİDE
 KABİR RESİMLİ BAŞTAŞLARI
 GRANİT KALP MEZAR TAŞLARI
KABRİSTAN PORSELEN FOTOĞRAF
 ÖZEL PORTRELER
 LOGO YAZI MOTİF
 KLASİK SANAT
 MASA SEHPA
 MERDİVEN ZEMİN GÖBEK
 PARK BAHÇE ANIT ÇALIŞMALARI
 HAYVANLAR ALEMİ
 DÜĞÜN NİŞAN RESİMLERİ
 SİYASİLER
 HEDİYELİK
 DESEN DEKORASYON
 KABİR POLYESTER RESİM
 MEZAR TAŞI YAZILARI - ŞİİRLER
 CENNET GRANİT MERMER MEZAR
 ÇEŞME VE HAYRATLAR
 GRANİT ÖZELLİKLERİ
 MERMER ÖZELLİKLERİ

TÜRKİYE VE AVRUPA'NIN HER YERİNDEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ!

Firmamız tarafından tasarım ve projelendirilmesi yapılan granit Atatürk köşeleri ve granit Atatürk portre çalışmaları model ve çeşitlerine bakabilir, fiyat ve sipariş hakkında online destek ve iletişim bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Granit üzerine resimi yapılan okul Atatürk portre ve Atatürk köşe çalışmaları Atatürk köşesi iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.Güneş ışınlarından nemden sudan etkilenmez, solmaz yüzyıllar boyu özelliğini korur.Beğendiğiniz yada yaptırmak istediğiniz Atatürk köşesi resmi varsa gönderin fiyat teklifi alın.

Atatürk köşesi yapım okullarda Atatürk köşeleri yapımı.Atatürk köşe modeli yapma. Okul için Atatürk köşesi yapılacak yazıları Atatürk büstü okullar Atatürk büstleri Atatürk köşesi kataloğu Atatürk anıtları. Atatürk köşesi örnekleri Atatürk köşeleri ücretleri maliyeti ne kadar kaç lira fiyatı fiyatları özel ucuz ekonomik Atatürk köşesi örnek Atatürk panoları hazırlama ölçüleri Atatürk kösesi yapanlar işleri yaptırmak. Kaliteli granit mermer bej traverten granitten Atatürk köşesi örneği hazır Atatürk köşeleri satış. Mermer üstüne Atatürk foto oyma fotoları kabartma ustası güzel Atatürk köşesi yapan firmalar. Ustaları granit tasarım taşına fotoğrafları usta gömme kalpli şekilli çeşitli iç mekan Atatürk köşeleri mermerci montaj Atatürk köşesi mermerciler. Atatürk köşe resim mermercilik kaplama mermercileri taşcı mermercisi taşcısı Atatürk köşesi imalatı montajı taşcıları yapıcısı. Atatürk köşeleri imalathaneleri yazılır yazısı okullar için resim yaptırılacak doğal taş üretimi Atatürk köşesi tasarımı proje sanatsal satışları uygulanır.

Granit Uygulama Alanları

 • Resmi Daireler
 • Adliye ve Barolar
 • Valilik-Kaymakamlık
 • Esnaf, Tic. ve Meslek Od.
 • Emniyet Müdürlükleri
 • Jandarma-Askeriye
 • Belediyeler
 • Defterdarlık-Malmüdürlüğü
 • Siyasi Partiler
 • Sağlık (Müdürlüğü-Ocağı)
 • Üniversite ve Yüksekokullar
 • Çevre ve Orman
 • Milli Eğitim ve Okullar
 • Firma ve Özel Kuruluşlar
 • Granit Üzerine Resim Çalışması Yaptığımız İller

  Afyon, Adana, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Batman, Bursa, Çanakkale, Çorum, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Hakkari, Isparta, İçel, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırıkkale, Kilis, Kocaeli, izmit, Konya, Kütahya, Kırşehir, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Adapazarı, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Tunceli, Uşak, Şanlıurfa, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Osmaniye, Düzce

  Sipariş, Fiyat ve Teslim Şekilleri

  Sipariş vermeden önce lütfen granit taşın en ve boy ebatını belirtiniz! Granit üzerine resim yaptırmak için sipariş vermeye karar verdiyseniz en önemli nokta yaptırmak istediğiniz fotoğrafı iyi seçmektir. Gönderdiğiniz yada ilettiğiniz resimlerdeki hatlar, netlikler en ince detaylar ve resmin çözünürlüğü 300 dpi'de yüksek olması bizim için çok önemlidir. Ayrıca, göndereceğiniz yazı ve şiirlerde noktalama ve imla kurallarına uymanızı tavsiye ederiz. Çünkü, gönderdiğiniz yazı aynen yazılır. Yanlışlık olduğunda sorumluluk kabul edilmez. Resimlerinizi e-mail, skype, posta yada kargo ile gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz fotoğraf ürünle beraber size geri gönderilecektir. Dilerseniz gönderdiğiniz fotoğrafı bilgisayar ortamında granitin üzerine yapılacak resimin ön izleme çalışması tasarımını görebilirsiniz. Resim çalışmasının tasarımına onay verildikten sonra ödeme hesaba geçince siparişiniz işleme alınır. Resmin zorluk derecesi ve işin yoğunluğuna göre 3 gün içinde kargo adresinize gönderilir.

  granit atatürk köşeleri granit atatürk köşesi granit portre granite kişisel portreler resimli mezar başlığı mezar başlık granit dekorasyon tasarım granit logo granite yazı granit amblem granit sanat granit sanatsal çalışmalar granit sehpa granit masa granit banko granit tezgah granit göbek basamak mermer göbekler granit köşeler okul askeri park granit üzerine hayvan resmi granit düğün nişan resimleri granit hediyelik eşyalar granit şehitlik anıt abide

   

                                                                                      Copyright © www.graniteresim.com     Gizlilik Politikası| Kullanım Şartları    web tasarımı